Strona główna
Zapytaj bibliotekarza
Zaproponuj książkę
Nasze usługi
Mapa serwisu
Wyszukiwarka
KATALOG-ONLINE
e-booki za darmo
Biblioteka na Facebook.pl
Kujawsko-Pomorska Biblioteka Cyfrowa
Biuletyn Informacji Publicznej
Oficjalny Portal Miasta Grudzišdz
E-usługi
2020-10-29

W związku z ograniczeniem usług dla czytelników bibliotek przedstawiamy ofertę, z której mogą Państwo skorzystać elektronicznie.

Informacji o poniższych usługach udzielają pracownicy Czytelni Głównej, z którymi można się kontaktować mailowo: bibl.nauk@grudziadz.pl lub telefonicznie pod numerem 56 46 202 01 wew. 30 w godz. 7:30 - 15:30.

1) IBUK Libra (https://libra.ibuk.pl/) to wirtualna czytelnia Wydawnictwa Naukowego PWN z całodobowym dostępem do elektronicznych publikacji z dowolnego miejsca, za pomocą komputera, laptopa, tabletu lub smartfona. Wśród e-książek znajdują się publikacje naukowe z różnych dziedzin wiedzy, książki z zakresu literatury faktu, literatury pięknej oraz poradniki i słowniki. Dzięki tej usłudze czytelnicy mają możliwość korzystania z darmowego dostępu do ponad 1900 e-booków. Aby skorzystać z elektronicznego zasobu, należy uzyskać kod PIN niezbędny do założenia konta na platformie.

2) Możliwość uzyskania informacji bibliograficznej i sporządzenia przez bibliotekarza kwerend (w ograniczonym zakresie).

3) Możliwość zamówienia bezpłatnych skanów fragmentów publikacji naukowych, popularno-naukowych, regionaliów oraz artykułów z czasopism.

Ponadto zachęcamy do zapoznania się ze stronami oferującymi darmowe:
Wstecz

Internet Grudziądz
Odsłon: 1719522