Strona główna
Zapytaj bibliotekarza
Zaproponuj książkę
Nasze usługi
Mapa serwisu
Wyszukiwarka
KATALOG-ONLINE
e-booki za darmo
Biblioteka na Facebook.pl
Kujawsko-Pomorska Biblioteka Cyfrowa
Biuletyn Informacji Publicznej
Oficjalny Portal Miasta Grudzišdz
 Spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską ON-LINE
2020-11-02

26 listopada (czwartek) o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską w formie on-line. Będzie ono dostępne na profilu facebookowym Biblioteki Miejskiej.

Link do spotkania:
https://pl-pl.facebook.com/BibliotekaMiejskaGrudziadz.

Spotkanie z autorką organizowane jest w ramach projektu "Spotkanie na żądanie - odsłona druga" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jest to ostatnie spotkanie z tego cyklu. Rozmowę poprowadzi Danuta Jóźwiak-Rezmer.

Eliza Piotrowska - autorka i ilustratorka książek dla dzieci, tłumacz języka włoskiego, krytyk sztuki. Absolwentka wydziału historii sztuki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Università La Sapienza w Rzymie. Współpracuje z czasopismami dla dzieci ("Świerszczyk", "Mały Przewodnik Katolicki") oraz pismami dla dorosłych poświęconymi literaturze dla dzieci. Laureatka ogólnopolskich konkursów literackich, plastycznych oraz inicjatyw edukacyjnych.
Autorka przewodników dla dzieci m.in. o Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Rzymie, serii książek o Cioci Jadzi oraz Święci Uśmiechnięci. Tłumaczyła serię o Tupciu Chrupciu.
Strona autorki: elizapiotrowska.pl.

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach
objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"Organizatorzy:
   


Partnerzy medialni:
     
         
          


Wstecz

Internet Grudziądz
Odsłon: 1719053